2.311
Bearbeitungen
(+Einleitung, +The Holy Tyson) |
(+The Ape Club) |
||
Zeile 15: | Zeile 15: | ||
|- | |- | ||
| [[Ampere]] || [[Zellstraße]] 4, 81667 München|| Fr, Sa ||[http://www.ampere-muffatwerk.de/ ampere-muffatwerk.de] | | [[Ampere]] || [[Zellstraße]] 4, 81667 München|| Fr, Sa ||[http://www.ampere-muffatwerk.de/ ampere-muffatwerk.de] | ||
|- | |||
| [[The Ape Club]] || [[Peter-Anders-Straße]] 4, 81245 München || || [http://the-ape-club.de/ the-ape-club.de] | |||
|- | |- | ||
| Atmosfaer || Rathausplatz 9, 85716 [[Unterschleißheim]]|| Fr, Sa ||[http://www.atmosfaer-club.de/ atmosfaer-club.de] | | Atmosfaer || Rathausplatz 9, 85716 [[Unterschleißheim]]|| Fr, Sa ||[http://www.atmosfaer-club.de/ atmosfaer-club.de] |